Contineo Slovakia s.r.o.

Poly

Poly je globálny líder (od roku 2018 po akvizícii spoločností Plantronics a Polycom pod značkou Poly), ktoý od roku 1990 definuje štandardy (takmer 900 patentov) v podnikovej multimediálnej komunikácií. Skupinové a personálne videokonferenčné systémy Polycom alebo konferenčné telefóny SoundStation sú dnes ikonou a neoddeliteľnou súčasťou každodennej komunikácie organizácií po celom svete.

Viac ako 400 000 zákazníkov može využívať riešenia spoločnosti Poly, ktoré prinášajú najvyššiu integráciu rôznych výrobcov, najširšiu interoperabilitu s najvýznamnejšími platformami Unified Communications (UC) na svete a extrémnu kvalitu videa a zdieľanie obsahu - a to všetko postavené na otvorených štandardoch.

Prečo si zákazníci volia technológie a služby poly:

  • intuitívne a jednoduché používanie
  • podpora otvorených štandardov, kompatibilita s riešeniami tretích strán
  • jedno z najnižších TCO na trhu (kompletné náklady na investíciu a prevádzku)
  • najširšie a technologicky najvyspelejšie portfólio trhu
  • vysoká úroveň bezpečnosti podľa najprísnejších štandardov

technologické partnerstvá prinášajúce zákazníkom najkomplexnejšie UC riešenia a možnosť pripojenia do rôznych platforiem (napr. Zoom, Cisco Webex, GoToMeeting, Microsoft Teams a Skype for Business a iné)

Najpoužívanejšie produkty Poly:

Poly Group Series

Poly RealPresence Group je komplexná generácia koncových zariadení videokonferenčných terminálov. Predstavuje najpokročilejšie riešenie na trhu pre multimediálnu komunikáciu a spoluprácu na diaľku v skupinách. Všetky terminály rady Group (modely 310, 500, 700 a 7500) sú do posledného detailu premyslené a navrhnuté tak, aby sa dokázali prispôsobiť najrôznejším požiadavkám zákazníkov na ich špecifické miestnosti a pracoviská. Ako už býva v Poly zvykom, tak aj systémy rady Group so sebou prinášajú celý rad noviniek, ktoré sa objavujú na trhu vôbec prvýkrát a ktoré ponúkajú riešenie, ktoré v sebe spája najmodernejšie technológie s unikátnymi patentovanými funkciami. To všetko je zabalené vo výkonnom hardware. Produktový rad Group ukazuje v porovnaní s konkurenciou svoju nadštandardnú kvalitu a potvrdzuje tak výsadné postavenie spoločnosti Poly na svetovom trhu v oblasti multimediálnej podnikovej komunikácie.

  • zdieľanie videa a obsahu v rozlíšení Ultra HD 4K
  • Technológia Poly-exclusive NoiseBlock a Acoustic Fence pre prenos zvuku a redukciu šumu
  • integrovaný multipoint schopný spojiť až 8 účastníkov
  • jednoduché ovládanie cez tablet (Poly Touch Control) a zdieľanie obsahu cez dotykovú obrazovku či whiteboard tabuľu

Poly® Realpresence® Desktop

Poly RealPresence Desktop je softvér pre videokonferenčné hovory prostredníctvom PC. Je dostupný vo verzii pre operačné systémy Microsoft Windows alebo Apple Mac OS. Svojim užívateľom prináša vysokú kvalitu video hovorov spojenú s vysokou úrovňou zabezpečenia podľa najvyšších priemyselných štandardov. Užívateľské rozhranie je jednoduché a zjednotené s ostatnými aplikáciami a produktami Poly RealPresence, takže užívateľ pri prechode na iné riešenie Poly nie je obťažovaný potrebou užívateľského zaškolenia. Toot riešenie umožňuje uzívateľovi jedinečnú kombináciu videokonferenčné volania a práce na PC s možnosťou zdieľania dokumentov, prezentácií atď.

Poly Pano - najľahšia cesta ako zdieľať obsah

Ukážte prezentáciu, nad ktorou ste strávili množstvo hodín presne tak ako chcete, či už zo svojho laptopu, tabletu, mobilu alebo akéhokoľvek iného zariadenia. Pano umožňuje rýchle pripojenie k akémukoľvek monitoru, nevyžaduje žiadne špeciálne aplikácie ani káble a súčasne umožňuje streamovanie až štyroch zdrojov obsahu.

Poly Trio

Poly Trio je smart telefón, ktorý je možné využiť pre jeho širokú škálovateľnosť v miestnostniach a zasadačkách s rôznou veľkosťou a kapacitou. Ponúka HD kvalitu pri prenose audia a v kombinácii napr. s EagleEye kamerou umožňuje prenos videa a zdieľanie obsahu. Trio podporuje registráciu do rôznych UC platforiem, ako napr. Microsoft Teams, Skype for Business, Cisco, BlueJenas, Alcatel-Lucent atď.

Poly Studio

Poly Studio je easy-to-use USB videokonferenčné zariadenie vhodné do menších a „zdieľaných“, resp. „open space“ zasadačiek a miestností. Ponúka video a audio spojenie v najvyššej kvalite, pričom zapojenie a použitie Poly Studio je možné skutočne kdekoľvek – prostredníctvom USB plug-and-play funkcionality. V prípade potreby je možné Polycom Studio preniesť do inej miestnosti, jednoducho zapojiť a uskutočniť video meeting. Prostredníctvom technológie Polycom Acoustic Fence and NoiseBlock je redukovaný nežiadúci šum a ruch v pozadí a tým pádom je skutočne možné využiť Polycom Studio aj v priestoroch, ktoré na to nie sú primárne určené (napr. open space, veľké haly či auly ap.). Polycom Studio je integrovateľný s rôznymi platformami ako Microsoft Teams, Zoom, BlueJeans atď.viac o Poly